watermark logo

Dhimbja që mbahet përbrenda

19 Views
klotilda_kola
0
Published on 26 Nov 2020 / In Other

Në dukje gjithçka është perfekte, por thellë- thellë ajo çka vuan e ulëret është mbuluar dhe nuk ka fuqi të dalë

Show more
0 Comments sort Sort By