watermark logo

Dhuna ne familje

57 Views
klotilda_kola
0
Published on 03 Jun 2020 / In Kryesore

⁣Duke u nisur nga disa shembuj videosh dhe situata qe na i ka zene veshi te gjitheve, tentova te realizoja nje video ku duket qarte marredhenia ne familje dhe ajo c'ka duhet t'I fshehim realitetit. Eshte teper prekese menyra se si nje femije i duhet ta perjetoje nje situate te tille.

Show more
0 Comments sort Sort By