watermark logo

Edhe miu thyen koken!

26 Views
klotilda_kola
0
Published on 03 Jun 2020 / In Kryesore

⁣Ideja e pare qe me erdhi ne mendje sapo degjova varferi eshte frigoriferi bosh. Po ashtu duke u nisur nga nje thenie “edhe miu thyen koken” realizova nje video te tille ku dukshem shfaqet varferia dhe mungesa e ushqimeve ne familjet shqiptare.

Show more
0 Comments sort Sort By