watermark logo

Up next


Pasojat e koronavirusit, si pasoja lufte për biznesin

5 Views
klotilda_kola
0
Published on 10 Sep 2020 / In Other

⁣Koronavirusi është kryefjala e vitit 2020. Duket që ndikimi i tij po shtrihet kudo. Veç të tjerash po shkatërrohen, deri në palcë, bizneset dhe çdo gjë që dikur, në një mënyrë, apo tjetër, disi ja kishte dalë të qëndronte ne këmbë.

Show more
0 Comments sort Sort By