watermark logo

Qeveria hap pazhet vetem per hotelet! Shozlonet sa "qimet e kokes"

56 Views
ester_kurrizo
0
Published on 03 Jun 2020 / In Kryesore

⁣Qellimi dhe ideja fillestare: Plazhet qe sipas qeverise do jene te hapura vetm per hotelet nga 1 qershori cka pritet te sjelle rritje cmimesh.

Show more
0 Comments sort Sort By