watermark logo

Turizmi 2020, pushime në kushte shtëpie

114 Views
kristina_blana
0
Published on 19 Jul 2020 / In Kryesore

Distancimi social dhe mungesa e te ardhurave per shkak te pandemise kane detyruar nje pjese te qytetareve te pershtaten me pushime ne kushte shtepie. Materiali eshte frymezuar nga nje audio virale ne TikTok

Show more
0 Comments sort Sort By