watermark logo

Turizmi, viktima e parë e pandemisë

1,025 Views
ester_kurrizo
0
Published on 19 Jul 2020 / In Kryesore

Pandemia goditi mbare ekonomine e vendit, por, mbi te gjitha, turizmin. Izolimi, mbyllja per afro dy muaj e bizneseve, mbyllja e kufijve dhe renia e te ardhurave nga qytetaret vendas, jane goditjet e njepasnjeshme qe turizmi ka marre ne vitin 2020

Show more
0 Comments sort Sort By