watermark logo

Ushqimi në restorantet e luksit

1,224 Views
klevis_mehaj
0
Published on 07 Jun 2020 / In Kryesore

⁣Epo, nëse ju ka marrë malli të shijoni një drekë në restorant dhe të kaloni një moment ndryshe nga rutina e përditshme, do sygjeroja t'i hidhnit një sy menusë përpara se të porosisni. Mos u çudisni kur të vijë fatura…Do e paguani, sado të jetë, sepse ju hëngrët aty:)

Show more
0 Comments sort Sort By